Hakkımızda

 
 

Tribeca18 Kasım 1998 yılında İstanbul'un Yeniköy semtinde esmeye başlayan bir lezzet rüzgarı olan TRIBECA daha sonra İstanbul'un en seçkin semtlerinde; Nişantaşı ve Etiler'de hizmete girdi. 20 Eylül 2000 yılında ilk Ankara şubesi kuruldu ve Ankaralıların damak tadına hizmete başladı.

TRIBECA bagel'ın yanı sıra New York'a özgü Thin Crust Pizza'sı, New York usulü kahvaltıları, dev burger tabakları, New York usulü tatlıları (cheesecake, havuçlu kek, brownie) ve enfes soğuk ve sıcak kahveleriyle misafirlerimize lezzetli bir mönü sunar. Bunların yanı sıra TRIBECA, dünya mutfağında da iddialıdır. Nefis tortilla ekmeğine sarılıWrap'ler, çeşit çeşit soslarla lezzetlendirilmiş salatalar, özel soslu bonfileli ana yemekler, özel domates ve organik zeytinyağı ile üretilen soslu markalar, istiridye soslu Noodle makarnalar misafirlerimizin beğenisine sunulur.

TribecaTRIBECA çok sayıda seçenek sunan eşsiz mönüsüyle, günün her saatinde gelen misafirlere hitap eder. TRIBECA müdavimleri sadece öğle ve akşam yemeklerinde değil, sabah saatlerinde de özel kahveler eşliğinde kahvaltıların ve öğleden sonra New York tarzı tatlıların keyfini çıkarabilir.

TRIBECA 2007 yılından itibaren büyüme hamlesi yaparak tüm Türkiye'de yayılma kararı almış ve mevcut restoranlarına bir yenisini eklemek üzere ilk adımı Ankara Panora Alışveriş Merkezi'nde atmıştır. 2015 yılına kadar 7 şubeye çıkacaktır. TRIBECA zinciri kurumsal yapıya sahip olmanın bilinci, personel eğitimi ve gelişimine gösterdiği önemin yanı sıra misafirlerine sunduğu kaliteli hizmet anlayışını her geçen gün geliştirerek yoluna devam edecektir.